Příměstský tábor 2017

Příměstský tábor Hledání dračích vajec 21.-25.8. 2017 pro děti od 4 do 7 let

Lovci draků ukradli dračí mámě její děti, zatím nevylíhlá dračí vejce. Hledáme odvážné slečny a muže, kteří se nebojí riskovat a po dračích vejcích pátrat. Kdo se přidá do naší vyzvědačské party? Hledáme právě tebe? Neschovávej se za máminu sukni a přijď si užít zábavu a dobrodružství.

Cena příměstského tábora je 1600,- za týdenní turnus. Splatnost do 31.7. 2017 Platební pokyny obdržíte emailem, po vyplnění předběžné přihlášky.

Akce je určena převážně pro děti od 4 do 7 let (ukončená 1. třída ZŠ), starší i mladší mohou jet po předchozí dohodě. Primárně je tábor určen pro předškoláky. Podmínkou účasti je schopnost ujít cca 6 km za den, z toho 3 km v kuse.

Harmonogram:

sraz vždy mezi 8-9 hod v Želešicích na Farmě pod mohylou, konec mezi 16-16:30 tamtéž (vyjímka úterý a čtvrtek, kdy jsou výlety). Možnost hlídání dětí před a po skončení oficiálního programu za příplatek 50Kč/hod/dítě. Nutno předem domluvit.

Pondělí – Želešice – seznámení se, zvířátka na farmě, vaření na ohni

Úterý – Ochoz u Brna – jeskyně (sraz 8:30 vlakové nádraží Modřice, návrat: 16:14 tamtéž)

Středa – Želešice – příroda, landart (tvoříme v přírodě a z přírody)

Čtvrtek – Komárov – pádlování a biotop (sraz: 8:00 aut. zast. Modřice náměstí, návrat: 16:15 tamtéž)

Pátek – Želešice – koně, opékání špekáčků

Budete-li chtít dát dítko na příměstský budeme jen rádi. Předběžná přihláška zde. Přes prázdniny očekávajte reakci do týdne.

 

1 komentář u „Příměstský tábor 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *