OV – 18.5.2018 – 20.5.2018

Sraz: 18.5.2018 v pátek 16:00 v klubovně

Návrat : 20.5. 2018 v neděli  17:00 do klubovny

Související obrázekTato výprava bude trochu putovní. Nebudeme v budově. Vařit si budeme sami na ohništi v kotlíku.
S sebou: Spacák, karimatku, ešus+ lžíci, nůž, jídlo na pátek (můžou být špekáčky na oheň), toal. papír, uzlovačka, pláštěnka, KPZ, ohňová krabička, 2 litry čisté vody, čelovka (baterka), tričko, věci na spaní, spodní prádlo a ponožky, hygiena, hodí se buzola, celta, polní lopatka, lékárnička, vařič…
Velká prosba, je důležité mít všechny věci připnuté na batozích nic v rukách, hodně to zpomaluje a je to hlavně nepříjemné pro děti. Prosím, nedávejte mobily, nebudeme potřebovat ani přezůvky a kapesné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *