26.2.2021

Ola

Jak by ses definoval/a:

Ospalá

Jak ses ke skautu dostal/a:

Jsem typické skautské dítě. Taťka skaut a já jsem navštívila první tábor, když jsem ještě ani nechodila 🙂 A láska ke skautu mi už zůstala.

Jak dlouho skautuješ:

S desetiletou pauzou snad celý život.

Co tě ve skautu baví nejvíce:

Pocit, že můžu předat vědomosti, hodnoty a zážitky, které mi byly předány jinými skauty a lidmi, a které považuju v dnešní době za vzácné. A že někteří opravdu občas poslouchají 😀

Ale taky chvíle, kde jsou jindy naprosto odlišní lidé nalazeni na stejnou vlnu a jsou všichni stejně šťastní. To jsou ty chvíle, které si člověk zapamatuje navždycky a bude na ně vzpomínat.

Co pro tebe skaut znamená:

Posouvat hranice, vyjít ze své komfortní zóny, poznávat sebe a své okolí. Dále taky přátelství, které vydrží na celý život.

Jaké jídlo bys nikdy neodmítl/a:

Placky na blaše se smetanou a špyrkama.

Jaké jsou tvoje zájmy mimo skaut:

Knížky, cestování, knížky, dračí doupě, knížky, různé rukodělné činnosti, knížky, spánek a v neposlední řadě knížky 😀

Co děláš v „civilním“ životě:

Biomedicínskou techničku