Detektivní pátrání 1: Vykradená galerie

ÚSPĚŠNÍ DETEKTIVOVÉ 1. kola
Sabinka O. s rodinou
Slávek P. (12 let)
Anička (4), Matyášek (1) s maminkou Marťou V.
Alexandr a Jana
Jakub, Emička a tatínek Libor
Daník (6), Sára (4), Bára (2) s maminkou Radkou
Vojta, Dan s maminkou Janou
Torpédo (6) a táta Mirek
Kačka (6), Peťa (4) a tatínek Peter
Shrek
Elenka (5), Tomášek (3) a maminka Katka
 Laura (6), Tadeáš (3), Ondřej (7), David (3) s rodiči
Ema (8 měsíců), maminka a Hermiona

Detektivové,

potřebujeme vaši pomoc. V městské galerii řádil zloděj, je potřeba vypátrat ztracené věci, odhalit pachatele a dopadnout ho. Nebude to jen tak, ale pokud máte dost kuráže, určitě se vám to podaří.

Tento školní rok se opět pouštíme do nových Městských her! Čeká nás velké detektivní pátrání složené z několika her, které lze hrát i samostatně. První z nich se jmenuje Vykradená galerie a je k dispozici od 25. října až do konce listopadu. Nejprve musíte přijít na to, co bylo vlastně ukradeno.

Hra se nachází v okolí rybníka a discgolfového hřiště na ulici Masarykova (směrem na Přízřenice). Přesné instrukce naleznete podél přístupové cesty k rybníku. Žádné speciální pomůcky nepotřebujete.

Pokud budete hrát s menšími dětmi, můžete si hru usnadnit a přibalit tužku a plánek galerie před vykradením.

Název nebo obrázek ukradené věci pošlete spolu s vaším jménem a věkem na e-mail hramodrice@skaut.cz, přidat můžete i nějakou fotku nebo zážitek ze hry. Hrát můžete až do konce listopadu, kdy se rozjdete další kolo pátrání (další informace budou na našem webu).

Jména (iniciály) úspěšných detektivů budou zveřejněna na našem webu  https://q95.skauting.cz/. Nejlepší detektivové se po skončení celého pátrání (všech her) mohou těšit na drobné odměny.

Galerie před loupeží (k vytištění po mladší hráče)